Vi förstår varför du blockerar annonser, men överväg gärna att visa dem om du vill stödja Swedroid. De behövs för att sajten ska gå runt. Tack! Dölj meddelandet.

Redaktionen

Namn: Mattias Norling
Roll: Sajtansvarig, redaktör
Kontakt: mattias@swedroid.se

Namn: Eric Nihlmar
Roll: Editor-in-Chief
Kontakt: eric@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Lars Aronsson
Roll: Redaktör / skribent / webbutvecklare
Kontakt: lars@swedroid.se

Namn: Viktor Åkerskog
Roll: 
Redaktör
Kontakt: viktor@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Hugo Nilsson
Roll: 
Skribent
Kontakt: hugo@swedroid.se

Namn: Gustav Karlsson
Roll: 
Skribent


Adress
Swedroid
World Trade Center
Hedvig Möllers Gata 12
223 55 Lund
SWEDEN

Telefon: +46(0)40-6439616
E-post: redaktionen@swedroid.se

Aktuellt

Bäst i test: HTC U11.

Android på Prisjakt

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8 Plus
Huawei P10
Samsung Galaxy S7 Edge
LG G6
Samsung Galaxy S7
7.9

Minitest av Nokia 6

9.2

Test av HTC U11

8.5

Test av Sony Xperia XZ Premium

7.3

Minitest av Xiaomi Mi Pad 3

8.4

Test av OnePlus 5

8.1

Minitest av Xiaomi Redmi Note 4X

9.1

Test av Samsung Galaxy S8 Plus

8.8

Test av LG G6

Visa fler recensioner

Populära ämnen

Senaste nyheterna om

Allt om

Sweclockers RSS

Mest kommenterat

  1. Vilken meddelandetjänst använder du främst idag?
  2. Samsung Galaxy Note 8 presenteras 23 augusti
  3. Konceptvideo visar Google Pixel XL 2
  4. Dubbla bakre Carl Zeiss-kameror i flaggskeppet Nokia 8?
  5. Svar från Googles frågestund om Android 8
  6. Nokia 8 dyker upp på kinesisk hemsida, tas snabbt ned [Uppdaterad]

Mest läst

  1. Har du övervägt att byta till IOS och i så fall varför?
  2. Är detta nya Google Pixel XL?
  3. Vilken meddelandetjänst använder du främst idag?
  4. Essential Phone ser ut att komma till Europa
  5. Google vill att vi ska tvåstegsverifiera genom Android-promptar istället för SMS
  6. Konceptvideo visar Google Pixel XL 2

  7. Visa topplistan

Undersökningar

Vilken meddelandetjänst använder du främst på din mobil idag?

Visa resultatet

Loading ... Loading ...

Undersökningar

Sponsrat