Vi förstår varför du blockerar annonser, men överväg gärna att visa dem om du vill stödja Swedroid. De behövs för att sajten ska gå runt. Tack! Dölj meddelandet.

Redaktionen

Namn: Mattias Norling
Roll: Sajtansvarig, redaktör
Kontakt: mattias@swedroid.se

Namn: Eric Nihlmar
Roll: Editor-in-Chief
Kontakt: eric@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Lars Aronsson
Roll: Redaktör / skribent / webbutvecklare
Kontakt: lars@swedroid.se

Namn: Viktor Åkerskog
Roll: 
Redaktör
Kontakt: viktor@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Hugo Nilsson
Roll: 
Skribent
Kontakt: hugo@swedroid.se

Adress
Swedroid
World Trade Center
Hedvig Möllers Gata 12
223 55 Lund
SWEDEN

Telefon: +46(0)40-6439616
E-post: redaktionen@swedroid.se

Aktuellt

Vilken smartphone fick dig att hoppa på Androidtåget?

Android på Prisjakt

Samsung Galaxy Note 8
Sony Xperia XZ1 Compact
Samsung Galaxy S8 Plus
Samsung Galaxy S8
OnePlus 5
Huawei Honor 9
9.2

Minitest av Google Pixel 2

9.1

Test av Google Pixel 2 XL

8.8

Minitest av Huawei Mate 10 Pro

7.3

Minitest av Asus Zenfone 4

7.8

Test av Essential Phone PH-1

8.6

Test av Nokia 8

8.1

Minitest av Lenovo Moto G5 Plus

8.4

Test av Huawei Honor 9

0

Google Pixel 2 & Pixel 2 XL: första intryck

Visa fler recensioner

Populära ämnen

Senaste nyheterna om

Allt om

Sweclockers RSS

Mest kommenterat

  1. Android TV-ägare: vilka är era synpunkter på plattformen?
  2. Så här stor är OnePlus 5T jämfört med andra 6-tummare
  3. OnePlus påbörjar utrullningen av Android 8.0 Oreo till OnePlus 3 och 3T
  4. Försäkringen Samsung Mobile Care täcker två olycksskador under två år
  5. Minitest av Google Pixel 2
  6. Alla officiella uppgifter om toppmodellen OnePlus 5T

Mest läst

  1. Alla uppgifter om OnePlus 5T läcker ut i förtid
  2. Vi går igenom nyheterna i Android 8.1 Oreo
  3. Hands on med OnePlus 5T
  4. Så här stor är OnePlus 5T jämfört med andra 6-tummare
  5. Alla officiella uppgifter om toppmodellen OnePlus 5T
  6. Android TV-ägare: vilka är era synpunkter på plattformen?

  7. Visa topplistan

Undersökningar

Vilken Nexus-telefon var mest lyckad för sin tid?

Visa resultatet

Loading ... Loading ...

Undersökningar

Sponsrat

Annons