Vi förstår varför du blockerar annonser, men överväg gärna att visa dem om du vill stödja Swedroid. De behövs för att sajten ska gå runt. Tack! Dölj meddelandet.

Redaktionen

Namn: Mattias Norling
Roll: Sajtansvarig, redaktör
Kontakt: mattias@swedroid.se

Namn: Eric Nihlmar
Roll: Editor-in-Chief
Kontakt: eric@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Lars Aronsson
Roll: Redaktör / skribent / webbutvecklare
Kontakt: lars@swedroid.se

Namn: Viktor Åkerskog
Roll: 
Redaktör
Kontakt: viktor@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Hugo Nilsson
Roll: 
Skribent
Kontakt: hugo@swedroid.se

Namn: Gustav Karlsson
Roll: 
Skribent


Adress
Swedroid
World Trade Center
Hedvig Möllers Gata 12
223 55 Lund
SWEDEN

Telefon: +46(0)40-6439616
E-post: redaktionen@swedroid.se

Aktuellt

Fyra topptelefoner i stort kamerablindtest - vilken är bäst?

Android på Prisjakt

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8 Plus
Huawei P10
Samsung Galaxy S7 Edge
LG G6
Samsung Galaxy S7
8.8

Test av LG G6

8.3

Test av Huawei P10 Plus

8.5

Test av Huawei P10 – en kompakt prestandatelefon

7.8

Test av Moto G5, prisvärd och funktionsrik instegsmodell

8.5

Huawei Mate 9 Pro

8.4

OnePlus 3T – hur mycket snabbare är telefonen än sin föregångare?

8

Sony Xperia XZ

7.8

Sony Xperia X Compact

Visa fler recensioner

Populära ämnen

Senaste nyheterna om

Allt om

Sweclockers RSS